Eaton Dumeco lastscheider ip20 4P 40a - 1314110
Artikelnummer: 10491682 | Fabrikantnummer: 1314110 | EAN: 8711426813595
Omschrijving
Eaton Industries Duco lastscheider, breedte 84mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., nom. continustroom Iu 40A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw, bedrijfsspanning (meetspanning) 415V,
Het productnummer van de fabrikant is 1314110. Het EAN nummer is 8711426813595. Het interne artikelnummer is 10491682.
Aanvullende informatie
Lastscheider, Assortiment: Lastscheider, Hoofdschakelaar, Werkschakelaars, Typekenner: DCM, met zwarte draaigreep en aandrijfas, 4-polig, Aanwijzingen: 1 hangslot, 5 mm, Afsluitbaarheid: Afsluitbaar in 0-stand, beschermingsgraad: IP20, Bouwvorm: Opbouw, Nom. vermogen AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 20 kW, nominale continu stroom: Iu = 40 A, Aansluittechniek: verticale aansluiting, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Dumeco
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 84 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 74 mm |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 40 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 415 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 40 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 20 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 20 kW |
| Diepte | 146 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 415 - 415 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 40 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Nokkenschakelaar
Industrieel |
Huidige product