Eaton Dumeco Stalen Behuizing met lastscheider 160a 4P draaigreep grijs vergrendelb - 197330
Artikelnummer: 25671237 | Fabrikantnummer: 197330 | EAN: 4015080897002
Omschrijving
Stalen behuizing met lastscheider 160A 4P draaigreep grijs vergrendelb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 197330. Het EAN nummer is 4015080897002. Het interne artikelnummer is 25671237.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Dumeco
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 300 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 400 mm |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 80 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 80 kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2.5 kA |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Diepte | 216 mm |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 140 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Dumeco Stalen Behuizing met lastscheider 160a 4P draaigreep grijs vergrendelb
Artikelnummer: 25671237
Fabrikantnummer: 197330