Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H60MM B100MM D1150MM - 133072
Artikelnummer: 20322995 | Fabrikantnummer: 133072 | EAN: 4015081299355
Omschrijving
Eaton Industries XEnergy comp. v. uitbouw kast/lessenaar, kunststof, rood, (hxbxd) 30x20x1150mm, uitvoering overig, geschikt voor bouwhoogte kast 2000mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 133072. Het EAN nummer is 4015081299355. Het interne artikelnummer is 20322995.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 2000 mm |
| Diepte | 1150 mm |
| RAL-nummer | 0 |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy componenten uitbouw kast montage-element H60MM B100MM D1150MM
Artikelnummer: 20322995
Fabrikantnummer: 133072