Eaton Dwarsdrager voor railsteunhouder B=650MM - 177319
Artikelnummer: 22354234 | Fabrikantnummer: 177319 | EAN: 4015081717798
Omschrijving
Dwarsdrager, voor railsteunhouder, B=650mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 177319. Het EAN nummer is 4015081717798. Het interne artikelnummer is 22354234.
| Klasse |
Montagetoebehoren voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 15 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsonderdelen-/set |
| Breedte | 541 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product