Eaton NADSCHK E57EatonL4T110SP - 136238
Artikelnummer: 22669084 | Fabrikantnummer: 136238 | EAN: 4015081330317
Omschrijving
Eaton Industries inductieve naderingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 136238. Het EAN nummer is 4015081330317. Het interne artikelnummer is 22669084.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
E57
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Breedte sensor | 0 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 2000 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Schakelafstand | 0.8 mm |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 0 mA |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Hoogte van de sensor | 0 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Lengte sensor | 25 mm |
| Diameter sensor | 4 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 6P |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product