Eaton Easyvation aansluitklem stroomrail 35MM² 0-0MM - 168825
Artikelnummer: 20467080 | Fabrikantnummer: 168825 | EAN: 4015081653164
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 168825. Het EAN nummer is 4015081653164. Het interne artikelnummer is 20467080.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 35 mm² |
| Geschikt voor | Overig |
| Breedte klem | 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 100 A |
| Stroomraildikte | 0 - 0 mm |
| Stroomrailbreedte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Easyvation aansluitklem stroomrail 35MM² 0-0MM
Artikelnummer: 20467080
Fabrikantnummer: 168825