Eaton Easyvation kamrail 1M pen 80a 3P 3x17,5mm+2x9mm (hulpcontact) - 168875
Artikelnummer: 21548181 | Fabrikantnummer: 168875 | EAN: 4015081653232
Omschrijving
Eaton Industries kamrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 168875. Het EAN nummer is 4015081653232. Het interne artikelnummer is 21548181.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1000 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Kleur | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Toegekende stootspanning | 4.5 kV |
| Geschikt voor aantal apparaten | 57 |
| Doorsnede | 16 mm² |
| In te korten op maat | Ja |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Easyvation kamrail 1M pen 80a 3P 3x17,5mm+2x9mm (hulpcontact)
Artikelnummer: 21548181
Fabrikantnummer: 168875