Eaton Einddeksel 2 up met M6 inbakmoeren - 1860718
Artikelnummer: 11024833 | Fabrikantnummer: 1860718 | EAN: 8711426743137
Omschrijving
Eaton Industries Halyester Type U invoerplaat sparing kast/lessenaar, kunststof, (bxhxd) 20x134x227mm, uitvoering blind, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type overig, beschermingsgraad (NEMA) overig, dikte 2.6mm
Het productnummer van de fabrikant is 1860718. Het EAN nummer is 8711426743137. Het interne artikelnummer is 11024833.
Aanvullende informatie
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Overig |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 134 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Geen |
| Dikte | 2.6 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 0 - 0 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Blind |
| Invoerplaat type (SEN 280901) | FL13 |
| Categorieën |
Halyester schakel en verdeelsysteem
Industrieel |
Huidige product