Eaton Einddeksel 3 up met M6 inbakmoeren - 1860719
Artikelnummer: 11024836 | Fabrikantnummer: 1860719 | EAN: 8711426103139
Het productnummer van de fabrikant is 1860719. Het EAN nummer is 8711426103139. Het interne artikelnummer is 11024836.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Overig |
| Breedte | 20 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Geen |
| Hoogte | 224 mm |
| Dikte | 2.25 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 0 - 0 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Blind |
| Categorieën |
Halyester schakel en verdeelsysteem
Industrieel |