Eaton Einddeksel 4 PC - 1860496
Artikelnummer: 11024854 | Fabrikantnummer: 1860496 | EAN: 8711426637245
Het productnummer van de fabrikant is 1860496. Het EAN nummer is 8711426637245. Het interne artikelnummer is 11024854.
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Overig |
| Breedte | 20 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Geen |
| Dikte | 2.5 mm |
| Hoogte | 314 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 0 - 0 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Blind |
| Categorieën |
Halyester schakel en verdeelsysteem
Industrieel |