Eaton Eindkap+railschot L123 15x24+n 15x12 - 1860739
Artikelnummer: 11024401 | Fabrikantnummer: 1860739 | EAN: 8711426954465
Omschrijving
Eaton Industries Halyester UR403 invoerplaat sparing kast/lessenaar, kunststof, (bxhxd) 275x205x275mm, uitvoering blind, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type recht, beschermingsgraad (NEMA) overig, dikte 2.5mm
Het productnummer van de fabrikant is 1860739. Het EAN nummer is 8711426954465. Het interne artikelnummer is 11024401.
Aanvullende informatie
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Invoerplaat voor op sparing kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Recht |
| Breedte | 275 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Type schroefdraad | Geen |
| Hoogte | 205 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 0 - 0 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 0 - 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Blind |
| Invoerplaat type (SEN 280901) | FL21 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product