Eaton OVRBELREL ZEB32-1,65-GF/KK - 136498
Artikelnummer: 21547622 | Fabrikantnummer: 136498 | EAN: 4015081332786
Omschrijving
Eaton Industries overbelastingsrelais elektronisch
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 136498. Het EAN nummer is 4015081332786. Het interne artikelnummer is 21547622.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZEB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Montagewijze | Separate opstelling |
| Diepte | 108 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Bedrijfsspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Instelbaar stroombereik | 0.33 - 1.65 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product