Eaton OVRBELREL ZEB32-20-GF/KK - 136500
Artikelnummer: 21547624 | Fabrikantnummer: 136500 | EAN: 4015081332809
Omschrijving
Eaton Industries overbelastingsrelais elektronisch
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 136500. Het EAN nummer is 4015081332809. Het interne artikelnummer is 21547624.
| Klasse |
Overbelastingsrelais elektronisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZEB
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Aanloopklasse | Instelbaar |
| Montagewijze | Separate opstelling |
| Diepte | 108 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Instelbaar stroombereik | 4 - 20 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product