Eaton Elektronische overstroombeveiliging voor 24V DC vast 10a met tripsign - PXS24S10A001
Artikelnummer: 21239510 | Fabrikantnummer: PXS24S10A001 | EAN: 9010238010796
Omschrijving
Eaton Industries zekeringsrijgklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is PXS24S10A001. Het EAN nummer is 9010238010796. Het interne artikelnummer is 21239510.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEffect
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 18 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 93 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Diepte | 127 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 0 s |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Nee |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Stroommeetbereik | 0 - 13 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Elektronische overstroombeveiliging voor 24V DC vast 10a met tripsign
Artikelnummer: 21239510
Fabrikantnummer: PXS24S10A001