Eaton EMR Fasevolgorde, fase-uitval, over- of onderspanning, asymmetrie, 160 - 3 - 184763
Artikelnummer: 22620373 | Fabrikantnummer: 184763 | EAN: 4015081787999
Omschrijving
Fasevolgorde, fase-uitval, Over- of onderspanning, Asymmetrie, 160 - 3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 184763. Het EAN nummer is 4015081787999. Het interne artikelnummer is 22620373.
| Klasse |
Fasebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
EMR
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Fasevolgordebewakingsfunctie | Ja |
| Functie onderspanningsdetectie | Ja |
| Fase-onbalansfunctie | Ja |
| Fase-uitvalfunctie | Ja |
| Functie overspanningsdetectie | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Spanningsmeetbereik | 160 - 300 V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Hoogte | 85.6 mm |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Diepte | 103.7 mm |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 160 - 300 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 160 - 300 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 160 - 300 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 160 - 300 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton EMR Fasevolgorde, fase-uitval, over- of onderspanning, asymmetrie, 160 - 3
Artikelnummer: 22620373
Fabrikantnummer: 184763