Eaton RELAIS ESR5-NO-31-UC - 191796
Artikelnummer: 22620514 | Fabrikantnummer: 191796 | EAN: 4015081923151
Omschrijving
Eaton Industries relais vr veiligheidsstroomcircuits
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 191796. Het EAN nummer is 4015081923151. Het interne artikelnummer is 22620514.
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ESR
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Geschikt voor controle van positieschakelaars | Nee |
| Geschikt voor controle van ventielen | Nee |
| Geschikt voor controle van tactiele sensors | Nee |
| Geschikt voor controle van naderingsschakelaars | Nee |
| Met mutingfunctie | Nee |
| Diepte | 114.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met goedkeuring volgens UL | Ja |
| Met goedkeuring volgens BG BIA | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 113 mm |
| Uitlezing ingangen | 1- en 2-kanaals |
| Met startingang | Ja |
| Stuurspanningstype 2 | AC/DC |
| Stuurspanningstype 1 | AC/DC |
| Met terugkoppelkring | Ja |
| Geschikt voor controle van noodstopcircuits | Ja |
| Geschikt voor controle van magneetschakelaars | Ja |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Nom. (meet)schakelstroom | 5 A |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 0 |
| Opgenomen vermogen | 2.9 W |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 230 V |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | Geen |
| Geschikt voor controle van opto-elektronische controle-inrichtingen | Ja |
| Stuurspanning 1 | 24 - 230 V |
| Stuurspanning 2 | 24 - 230 V |
| Met TUV goedkeuring | Nee |
| Model | Basisapparaat |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 230 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 230 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product