Eaton FlexiTech Flexitech Pictogrammenset, pijl links,rechts,omlaag,omhoog/rechtdoor, - FT1-4I
Artikelnummer: 23761668 | Fabrikantnummer: FT1-4I | EAN: 3660191810580
Omschrijving
FlexiTech pictogrammenset, pijl links,rechts,omlaag,omhoog/rechtdoor,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT1-4I. Het EAN nummer is 3660191810580. Het interne artikelnummer is 23761668.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
FlexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 211 mm |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Materiaaldikte | 0.7 mm |
| Richting | Overig |
| Herkenningsafstand | 12 m |
| Breedte | 69.9 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton FlexiTech Flexitech Pictogrammenset, pijl links,rechts,omlaag,omhoog/rechtdoor,
Artikelnummer: 23761668
Fabrikantnummer: FT1-4I