Eaton FlexiTech Inlegpictogram (verticaal) flexitech 30M, iso C, pijl omlaag - FT3EWEC-PICTO-VD
Artikelnummer: 23614412 | Fabrikantnummer: FT3EWEC-PICTO-VD | EAN: 3660191810955
Omschrijving
Inlegpictogram (verticaal) FlexiTech 30m, ISO C, pijl omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT3EWEC-PICTO-VD. Het EAN nummer is 3660191810955. Het interne artikelnummer is 23614412.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
FlexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Lengte | 306 mm |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Breedte | 159.9 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton FlexiTech Inlegpictogram (verticaal) flexitech 30M, iso C, pijl omlaag
Artikelnummer: 23614412
Fabrikantnummer: FT3EWEC-PICTO-VD