Eaton Frequentieregelaar U/F SLV DC1 e1 1~/3~230V 2,3a 0,37KW ip20 - 185785
Artikelnummer: 20800925 | Fabrikantnummer: 185785 | EAN: 4015081812844
Het productnummer van de fabrikant is 185785. Het EAN nummer is 4015081812844. Het interne artikelnummer is 20800925.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DC1
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 81 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale ingangen | 4 |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Hoogte | 184 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| Aantal fasen ingang | 1 |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Diepte | 124 mm |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 10 % |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 2.3 A |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 2 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. uitgangsfrequentie | 500 Hz |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 0.37 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 0.37 kW |
| Netspanning | 200 - 240 V |
| Max. uitgangsspanning | 250 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | 18.5 W |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Artikelnummer: 20800925
Fabrikantnummer: 185785