Eaton Frontpaneel met uitsnijding 2ST 72x72mm H=150 B=600 - 283937
Artikelnummer: 20344128 | Fabrikantnummer: 283937 | EAN: 4015082839376
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 283937. Het EAN nummer is 4015082839376. Het interne artikelnummer is 20344128.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 149 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 600 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 150 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Frontpaneel met uitsnijding 2ST 72x72mm H=150 B=600
Artikelnummer: 20344128
Fabrikantnummer: 283937