Eaton Frontpaneel met uitsnijding din-rail H=200 B=800 - 106730
Artikelnummer: 20344064 | Fabrikantnummer: 106730 | EAN: 4015081065004
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 106730. Het EAN nummer is 4015081065004. Het interne artikelnummer is 20344064.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 700 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Hoogte | 199 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 200 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Frontpaneel met uitsnijding din-rail H=200 B=800
Artikelnummer: 20344064
Fabrikantnummer: 106730