Eaton Frontpaneel zonder uitsnijding H=100 B=425 - 283926
Artikelnummer: 20344139 | Fabrikantnummer: 283926 | EAN: 4015082839260
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 283926. Het EAN nummer is 4015082839260. Het interne artikelnummer is 20344139.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Hoogte | 99 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 100 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product