Eaton Frontpaneel zonder uitsnijding H=250 B=425 - 144587
Artikelnummer: 20343959 | Fabrikantnummer: 144587 | EAN: 4015081410958
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 144587. Het EAN nummer is 4015081410958. Het interne artikelnummer is 20343959.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Hoogte | 249 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 250 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 425 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product