Eaton Frontpaneel zonder uitsnijding H=600 B=1200 - 126015
Artikelnummer: 20344062 | Fabrikantnummer: 126015 | EAN: 4015081236022
Omschrijving
Eaton Industries frontplaat voor kast/lessenaar
Het productnummer van de fabrikant is 126015. Het EAN nummer is 4015081236022. Het interne artikelnummer is 20344062.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Main flatpack
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 1100 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1200 mm |
| Hoogte | 599 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 600 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product