Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=100x800mm - 292410
Artikelnummer: 20343447 | Fabrikantnummer: 292410 | EAN: 4015082924102
Omschrijving
Eaton Industries XBoard BPZ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x100mm, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm, geschikt voor bouwhoogte kast 100mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering dicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 292410. Het EAN nummer is 4015082924102. Het interne artikelnummer is 20343447.
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 105 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product