Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=150x800mm - 292411
Artikelnummer: 20343458 | Fabrikantnummer: 292411 | EAN: 4015082924119
Omschrijving
Eaton Industries XBoard BPZ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 720x150mm, geschikt voor bouwbreedte kast 800mm, geschikt voor bouwhoogte kast 150mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering dicht
Het productnummer van de fabrikant is 292411. Het EAN nummer is 4015082924119. Het interne artikelnummer is 20343458.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 155 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product