Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=200x1000mm - 293535
Artikelnummer: 20343477 | Fabrikantnummer: 293535 | EAN: 4015082935351
Omschrijving
Eaton Industries XBoard BPZ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 920x199mm, geschikt voor bouwbreedte kast 1000mm, geschikt voor bouwhoogte kast 200mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering dicht
Het productnummer van de fabrikant is 293535. Het EAN nummer is 4015082935351. Het interne artikelnummer is 20343477.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1000 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Breedte | 925 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=200x1000mm
Artikelnummer: 20343477
Fabrikantnummer: 293535