Eaton Afdekplaat plaatstaal blind wit hxb=200x400mm - 292401
Artikelnummer: 20343497 | Fabrikantnummer: 292401 | EAN: 4015082924010
Omschrijving
Eaton Industries XBoard BPZ frontplaat voor kast/lessenaar, staal, (bxh) 320x199mm, geschikt voor bouwbreedte kast 400mm, geschikt voor bouwhoogte kast 200mm, uitvoering oppervlakte met poedercoating, uitvoering dicht
Het productnummer van de fabrikant is 292401. Het EAN nummer is 4015082924010. Het interne artikelnummer is 20343497.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Frontplaat voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 325 mm |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 0 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 400 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product