Eaton GuideLed DX/DXC Noodverlichting, pendel 0,5M, centraal, adaptieve evacuatie, DX, 30M - 40071355485
Artikelnummer: 23761645 | Fabrikantnummer: 40071355485 | EAN: 4012539357162
Omschrijving
Noodverlichting, pendel 0,5m, centraal, adaptieve evacuatie, DX, 30m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071355485. Het EAN nummer is 4012539357162. Het interne artikelnummer is 23761645.
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLed DX/DXC
Toon alle producten in deze serie |
| Lamphouder | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Slagvastheid | IK03 |
| Breedte | 121 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Geschikt voor markeringstype | Acrylglas plaat |
| Incl. pictogram | Nee |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Montagewijze | Pendel |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig/dubbelzijdig |
| Vermogensfactor | 0.62 |
| Functie | Vluchtwegindicatie |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 4.3 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| RAL-nummer behuizing | 7035 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed DX/DXC Noodverlichting, pendel 0,5M, centraal, adaptieve evacuatie, DX, 30M
Artikelnummer: 23761645
Fabrikantnummer: 40071355485