Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat Guideled DX(C), plafond, 20M, iso a+b,pijl rechts+links - 40071355330
Artikelnummer: 23761639 | Fabrikantnummer: 40071355330 | EAN: 4012539358213
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed DX(C), plafond, 20m, ISO A+B,pijl rechts+links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071355330. Het EAN nummer is 4012539358213. Het interne artikelnummer is 23761639.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLed DX/DXC
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 226 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Model | Overig |
| Richting | Links en rechts |
| Materiaaldikte | 19 mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat Guideled DX(C), plafond, 20M, iso a+b,pijl rechts+links
Artikelnummer: 23761639
Fabrikantnummer: 40071355330