Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat Guideled DX(C), plafond, 20M,iso C+C,pijl omlaag+omlaag - 40071355531
Artikelnummer: 23761655 | Fabrikantnummer: 40071355531 | EAN: 4012539358220
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed DX(C), plafond, 20m,ISO C+C,pijl omlaag+omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071355531. Het EAN nummer is 4012539358220. Het interne artikelnummer is 23761655.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLed DX/DXC
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 226 mm |
| Breedte | 19 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Naar beneden |
| Model | Overig |
| Materiaaldikte | 19 mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat Guideled DX(C), plafond, 20M,iso C+C,pijl omlaag+omlaag
Artikelnummer: 23761655
Fabrikantnummer: 40071355531