Eaton GuideLed Pictogramplaat Guideled, wand, 20M, iso brandblusser - 40071353048
Artikelnummer: 23227815 | Fabrikantnummer: 40071353048 | EAN: 4012539327790
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed, wand, 20m, ISO brandblusser
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071353048. Het EAN nummer is 4012539327790. Het interne artikelnummer is 23227815.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 226 mm |
| Breedte | 134 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed Pictogramplaat Guideled, wand, 20M, iso brandblusser
Artikelnummer: 23227815
Fabrikantnummer: 40071353048