Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat V. guideled DX(C) 10011, wand, 20M, iso A, pijl rechts - 40071355551
Artikelnummer: 23365296 | Fabrikantnummer: 40071355551 | EAN: 4012539358121
Omschrijving
Pictogramplaat v. GuideLed DX(C) 10011, wand, 20m, ISO A, pijl rechts
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071355551. Het EAN nummer is 4012539358121. Het interne artikelnummer is 23365296.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLed DX/DXC
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 226 mm |
| Breedte | 17 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechts |
| Materiaaldikte | 17 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed DX/DXC Pictogramplaat V. guideled DX(C) 10011, wand, 20M, iso A, pijl rechts
Artikelnummer: 23365296
Fabrikantnummer: 40071355551