Eaton GuideLed Pictogramplaat (verticaal) guideled, 30M, iso am+br, pijl rechts+links - 40071354539
Artikelnummer: 25666715 | Fabrikantnummer: 40071354539 | EAN: 4012539328940
Omschrijving
Pictogramplaat (verticaal) GuideLed, 30m, ISO Am+Br, pijl rechts+links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354539. Het EAN nummer is 4012539328940. Het interne artikelnummer is 25666715.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 325 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton GuideLed Pictogramplaat (verticaal) guideled, 30M, iso am+br, pijl rechts+links
Artikelnummer: 25666715
Fabrikantnummer: 40071354539