Eaton Kamrail haaks 18MM 5pin geisoleerd - 6042818
Artikelnummer: 11957701 | Fabrikantnummer: 6042818 | EAN: 8711426741300
Het productnummer van de fabrikant is 6042818. Het EAN nummer is 8711426741300. Het interne artikelnummer is 11957701.
Eaton Systeem 55, doorverbinding
- Geïsoleerd
- Uitvoering: haaks
- Voeding: 5 componenten
- Steekmaat: 18 mm
- VPE: 5
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55 + PLN
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Aantal fasen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Combinatie met aardlekschak. | Nee |
| Geschikt voor aantal apparaten | 5 |
| Ruimte voor hulpcontact | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 18 mm |
| Aantal delingseenheden | 5 |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 10 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 10 kA |
| Lengte | 18 mm |
| Ten behoeve van serie(s) | -- |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |