Eaton Kamrail vlak 18MM 4pin geisoleerd - 6042812
Artikelnummer: 11957683 | Fabrikantnummer: 6042812 | EAN: 8711426635074
Het productnummer van de fabrikant is 6042812. Het EAN nummer is 8711426635074. Het interne artikelnummer is 11957683.
Eaton Systeem 55, doorverbinding
- Geïsoleerd
- Uitvoering: vlak
- Voeding: 4 componenten
- Steekmaat: 18 mm
- VPE: 5
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55 + PLN
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Aantal fasen | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Combinatie met aardlekschak. | Nee |
| Ruimte voor hulpcontact | Nee |
| Aantal delingseenheden | 4 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 4 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 18 mm |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 10 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 10 kA |
| Lengte | 18 mm |
| Ten behoeve van serie(s) | -- |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |