Eaton Schakelkast met NZM3 315-630a 4P - 6703573
Artikelnummer: 11765284 | Fabrikantnummer: 6703573 | EAN: 8711426530966
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6703573. Het EAN nummer is 8711426530966. Het interne artikelnummer is 11765284.
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Aantal polen | 4 |
| Breedte | 360 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP56 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Hoogte | 540 mm |
| Diepte | 325.5 mm |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Nom. stroom | 500 A |
| Model | Met deksel |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Eaton Schakelkast met NZM3 315-630a 4P
Eaton Installatiekast leeg 270x540mm ip66
Eaton Installatiekast leeg 270x540mm ip66
Eaton Installatiekast leeg 270x540mm ip66
Artikelnummer: 11023798
Fabrikantnummer: 1860811
Huidige product