Eaton Systeem 55 omsch.kast - 1969915
Artikelnummer: 12947047 | Fabrikantnummer: 1969915 | EAN: 8711426423893
Het productnummer van de fabrikant is 1969915. Het EAN nummer is 8711426423893. Het interne artikelnummer is 12947047.
Eaton Systeem 55, schakelkast
- 690 Vac
- Geschikt voor gebruikscategorie AC-23A.
- Omschakelaar = type QM, 100 A, driepolig + N, 690 Vac (draai).
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 275 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Diepte | 275 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Hoogte | 205 mm |
| Kast/pasvlak schema | N.v.t. |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Uitvoering | Met deksel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Nom. stroom | 100 A |
| Opmerking | Met omschakelaar |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |