Eaton LASTSCH T3-5-8346/Eaton/SVB - 080818
Artikelnummer: 21546461 | Fabrikantnummer: 080818 | EAN: 4015080808183
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, breedte 65mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, uitvoering als werkschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 32A, uitvoering als noodstopinrichting, 10 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 080818. Het EAN nummer is 4015080808183. Het interne artikelnummer is 21546461.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 65 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 74 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Diepte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Aantal polen | 10 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 15 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 15 kW |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 1 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.65 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product