Eaton LASTSCH T5B-6-8347/V/SVB - 091730
Artikelnummer: 21546524 | Fabrikantnummer: 091730 | EAN: 4015080917304
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider, breedte 88mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, uitvoering als werkschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 63A, uitvoering als noodstopinrichting, 11 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 091730. Het EAN nummer is 4015080917304. Het interne artikelnummer is 21546524.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Aantal polen | 11 |
| Diepte | 221 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 63 A |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 30 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 2 kA |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.3 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product