Eaton Kamrail Z-SV-10/N-F/13 1P 50 A 10 MM2 pen lengte 231,40 MM - 264919
Artikelnummer: 20000240 | Fabrikantnummer: 264919 | EAN: 4015082649197
Omschrijving
Eaton Industries Z-SV kamrail, diameter 10mm², lengte 232mm, 1 fasen, geschikt voor aantal apparaten 13, delingsmaat 17.95mm, nom. continustroom Iu 50A, uitvoering elektrische aansluiting pen, geïsoleerd, voorwaardelijke nom. kortsluitstroo 25kA, max. nom. bedrijfsspanning Ue 415V, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton Specificaties
Klasse Kamrail
Toon alle producten van deze klasse
Merk Eaton
Toon alle producten van Eaton
Serie Xpole
Toon alle producten in deze serie
Aantal polen 2
Aantal fasen 1
Kleur Overig
Nom. continustroom Iu 50 A
Geïsoleerd Ja
Uitvoering elektrische aansluiting Pen
Geschikt voor apparaten met nulgeleider Ja
Doorsnede 10 mm²
Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq 25 kA
Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar Nee
Max. nom. bedrijfsspanning Ue 415 V
Delingsmaat 17.95 mm
Geschikt voor aantal apparaten 8
Breedte in module-eenheden 13
Lengte 17.6 mm
In te korten op maat Ja
Categorieën Kamrail
Componenten
Groepenkasten
Huidige product
Eaton Kamrail Z-SV-10/N-F/13 1P 50 A 10 MM2 pen lengte 231,40 MM