Eaton Kunststof kast ip40 voor PKZM0 - 267083
Artikelnummer: 20471652 | Fabrikantnummer: 267083 | EAN: 4015082670832
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 97x160x80mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP40, beschermingsgraad (NEMA) overig
Het productnummer van de fabrikant is 267083. Het EAN nummer is 4015082670832. Het interne artikelnummer is 20471652.
Aanvullende informatie
Kunststof kasten voor PKZM0, deksel met uitsparing in kapmaat, beschermingsgraad IP40 geïntegreerde klem voor PE(N)-aansluiting., boven en onder telkens 2 kabelinvoeren M25 voorgestansd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 80 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 158 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product