Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=160x100x100mm voor P1 - 207443
Artikelnummer: 21263980 | Fabrikantnummer: 207443 | EAN: 4015082074432
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 100x160x100mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) overig
Het productnummer van de fabrikant is 207443. Het EAN nummer is 4015082074432. Het interne artikelnummer is 21263980.
Aanvullende informatie
Kast (klein), beschermingsgraad IP65, glasvezelversterkt polycarbonaat, onderkast RAL 9005, zwart/bovenkast RAL 7035, lichtgrijs, metrische voorgeperste gaten, boven, onder en in de achterwand, kabeldoorsteekmembraan, 2 beschermkappen voor afdekken doorsteekmembraan, signaallamp L. in gat M20/M25 inbouwbaar, voor schakelaars T0-../Z
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastscheider
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Hoogte | 84 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=160x100x100mm voor P1
Artikelnummer: 21263980
Fabrikantnummer: 207443