Eaton SCHKST LG CI-K2-T0-1-NA - 262040
Artikelnummer: 21549007 | Fabrikantnummer: 262040 | EAN: 4015082620400
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxdxh) 100x181x100mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) 12
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 262040. Het EAN nummer is 4015082620400. Het interne artikelnummer is 21549007.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 181 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product