Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=240x160x125mm voor D5B-2 - 207439
Artikelnummer: 21264318 | Fabrikantnummer: 207439 | EAN: 4015082074395
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 207439. Het EAN nummer is 4015082074395. Het interne artikelnummer is 21264318.
Aanvullende informatie
Kast (klein), beschermingsgraad IP65, glasvezelversterkt polycarbonaat, onderkast RAL 9005, zwart/bovenkast RAL 7035, lichtgrijs, metrische voorgeperste gaten, boven, onder en in de achterwand, harde metrische voorgeperste gaten, stuurkabeldoorvoer, signaallamp L. in gat M20/M25 inbouwbaar, voor schakelaars T5-../Z, 1-2 schakelkamers
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 160 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 240 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Hoogte | 125 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=240x160x125mm voor D5B-2
Artikelnummer: 21264318
Fabrikantnummer: 207439