Eaton SCHKST LG CI-K4-T5B-4-NA - 255925
Artikelnummer: 21548919 | Fabrikantnummer: 255925 | EAN: 4015082559250
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 255925. Het EAN nummer is 4015082559250. Het interne artikelnummer is 21548919.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 240 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product