Eaton SCHKST LG CI-K5-P3-100 - 207446
Artikelnummer: 21548430 | Fabrikantnummer: 207446 | EAN: 4015082074463
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg opbouw, (bxdxh) 200x280x160mm, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsgraad (NEMA) 12
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 207446. Het EAN nummer is 4015082074463. Het interne artikelnummer is 21548430.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastscheider
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 280 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product