Eaton Kunststof kast ip65 leeg voor PKZM4 knop rood/geel - 225525
Artikelnummer: 20471570 | Fabrikantnummer: 225525 | EAN: 4015082255251
Omschrijving
Eaton Industries PKZ schakelaarkast leeg opbouw, (bxhxd) 160x240x160mm, behuizing kunststof, geschikt voor noodstop, beschermingsgraad (IP) IP65, greep Rood/Geel
Het productnummer van de fabrikant is 225525. Het EAN nummer is 4015082255251. Het interne artikelnummer is 20471570.
Aanvullende informatie
Kunststof kasten voor PKZM4, beschermingsgraad IP65, voorgeperst metrisch gat: boven en onder: M25/M32 in de achterwand: M25/M32 stuurkabelinvoer: M20 inclusief geïsoleerde PE-klem, met rood-gele draaigreep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 160 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Diepte | 240 mm |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Hoogte | 220 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kunststof kast ip65 leeg voor PKZM4 knop rood/geel
Artikelnummer: 20471570
Fabrikantnummer: 225525