Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=137x80x95mm voor D0-2 - 207435
Artikelnummer: 12454648 | Fabrikantnummer: 207435 | EAN: 4015082074357
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 207435. Het EAN nummer is 4015082074357. Het interne artikelnummer is 12454648.
Aanvullende informatie
Kast (klein), beschermingsgraad IP65, glasvezelversterkt polycarbonaat, onderkast RAL 9005, zwart/bovenkast RAL 7035, lichtgrijs, metrische voorgeperste gaten, boven, onder en in de achterwand, kabeldoorsteekmembraan, 2 beschermkappen voor afdekken doorsteekmembraan, signaallamp L. in gat M20/M25 inbouwbaar, voor schakelaars T0-../XZ, 1-2 schakelkamers
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 79 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 137 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Kunststof kast ip65 hxbxd=137x80x95mm voor D0-2
Artikelnummer: 12454648
Fabrikantnummer: 207435