EATON INDUSTRIES DDC-100/2 Lastscheider | 6098926 - 6098926
Artikelnummer: 21549660 | Fabrikantnummer: 6098926 | EAN: 8711426533226
Omschrijving
Eaton Industries lastscheider
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6098926. Het EAN nummer is 8711426533226. Het interne artikelnummer is 21549660.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Dumeco
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0 kW |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 0 kA |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 132 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Schakelvermogen bij 400 V | 0 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 0 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 0 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Hoogte | 97 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 3 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 0 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product